Suvirinimas vis dar yra labiausiai paplitęs būdas sujungti įvairias metalines detales ir konstrukcijas. Taip yra dėl to, jog jo dėka yra gaunamas labai tvirtas ir patikimas rezultatas. Fizinės ir mechaninės suvirinimo siūlių savybės neretai ne tik nenusileidžia pagrindinių medžiagų savybėms, bet kartais ir būna geresnės. Suvirinimas tinka tiek smulkių darbų, tiek ir didžiulių projektų atlikimui. Taigi praktiškai visur, kur siekiama maksimaliai tvirtai sujungti dvi metalines dalis, suvirinimas tampa pirmu pasirikimu.

Suvirinimo darbai visoje Lietuvoje

Visiems, kam reikalingi suvirinimo darbai, siūlome savo specialistų šioje srityje paslaugas, kurias galime atlikti bet kurioje Lietuvos vietoje. Kaunas, Vilnius, Šiauliai, Klaipėda ir kiti mūsų šalies miestai – tai vietos kuriose teko atlikti įvairiausius suvirinimo darbus. Šios paslaugos yra neatsiejama mūsų kasdienių projektų dalis, tad dažnai atliekame net ir nestandartines bei gana sudėtingas užduotis. Mūsų paslaugų kainos priklauso nuo skirtingų veiksnių, tokių kaip: vieta kus bus atliekami suvirinimo darbai, jų sudėtingumas, projekto apimtis ir kiti specifiniai dalykai. Norint, sužinoti tikslią kainą, siūlome atsiųsti mums užklausą, susisiekti su mūsų specialistais telefonu arba gyvai atvykus į mūsų biurą.

Kokius darbus atliekame

Suvirinimo darbų poreikis iškyla įvairiose srityse, nuo privačių namų, įrenginėjant šildymo sistemas iki didelių statybviečių, kur virinti tenka daugybę skirtingų elementų – nuo armatūros iki metalinių sijų. Kiekvieno darbo atlikimui tenka pasirikti tinkamą suvirinimo būdą ir prietaisus, todėl mūsų specialistai visada stengiasi kuo tiksliau išsiaiškinti projekto detales ir niuansus. Šiuo metu savo klientams ir užsakovams gali pasiūlyti šias suvirinimo paslaugas:

Juodojo metalo suvirinimo darbai

– tai ko gero dažniausiai apsitaikantys projektai, kurių metu tenka atlikti darbus tiek privačiame, tiek ir verslo sektoriuose. Visgi ir čia ne viskas yra taip paprasta kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio, nes net ir čia svarbu žinoti su kokiais metalais tenka susidurti ir tinkamai parinkti įrankius ir suvirinimo būdą.

Slėginių indų suvirinimas

– tai vieni iš sudėtingiausių darbų, kuriems tenka skirti labai daug dėmesio, nes nuo jų kokybės priklauso žmonių saugumas. Dujų ar vandens rezervuarai net ir po suvirinimo darbų privalo atlaikyti numatytą slėgį, o kad tai įvyktų yra svarbu laikytis griežtų reikalavimų, kurie keliami tokiems suvirinimo darbams.

Vamzdynų suvirinimas

– yra būtini darbai kai atliekamas dujų, o kartais ir vandentiekio pajungimas. Tai taip pat labai didelio tikslumo ir dėmesio detalėms reikalaujantis suvirinimas. Patirtis tokių užduočių įvykdyme yra labai svarbi, nes dažniausiai yra naudojama rankinis lankinis suvirinimas, reikalaujantis tikslumo ir gero supratimo tiek pačio proceso, tiek ir jungiamų metalų techninių savybių.

Paprasti remonto suvirinimo darbai

– pasitaiko praktiškai visur. Dažnai tenka rūpintis šildymo technikos remontais, katilo ar kitų šildymo prietaisų elementų sutvarkymu. Gerai suprantame, jog net ir iš pažiūros paprasti darbai turi būti atlikti maksimaliai kokybiškai, kad nekeltų rūpesčių klientams ir užtikrintų tolimesnį daiktų tarnavimą.

Suvirinimo darbų įkainiai

Dėl labai didelio atliekamų paslaugų asortimento, savo įkainius galime tiksliai įvertinti tik aiškiai įvardijus, koks projektas yra numatomas. Tam, kad galėtume kuo tiksliau paskaičiuoti sąmatą, iš klientų prašome kuo detalesnio darbų aprašymo nurodant tokius veiksnius kaip: numatomų darbų apimtis (kiek ir kokių suvirinimų teks atlikti), sudėtingumas (konstrukcijų arba detalių ypatumai, specialios technikos naudojimo poreikis, patogumas prieiti prie suvirinimo vietos, siūlių sudėtingumas ir papildomi reikalavimai), terminas per kurį turėtų būti atliktas projektas ir žinoma, pačių darbų pobūdį.