Kokį šildymo tipą pasirinkti?

Pastebėjome, kad dauguma klientų nežino kokį šildymo tipą pasirinkti.
Mes turime daug patirties įvairių katilų ir šilumos siurblių įrengime, todėl galime rekomenduoti jums priimtiniausią šildymo būdą ir įrenginį. Nuolat sekame rinką ir naujienas joje, periodiškai atnaujiname savo žinias ir galime dirbti su moderniausia įranga. Susisiekime ir mes aptarsime koks šildymo tipas jums tinkamiausias. Pasirinktą šildymo sistemą sumontuosime ir atliksime priežiūros darbus.

Kodėl verta rinktis mus?

  • Esame ilgametę patirtį turinti komanda.
  • Dujinių, kieto kuro katilų ir šilumos siurblių montavimas, paleidimas – derinimas ir techninis aptarnavimas.
  • Dirbame kruopščiai ir kokybiškai.

Mes siūlome:

  • Aukštą darbų kokybę. Katilinės aptarnavimas ir techninė priežiūra – darbas, reikalaujantis patirties, įgūdžių, specialių žinių, nuolatinio kvalifikacijos kėlimo bei užtikrintų sprendimų nestandartinėse situacijose. Dėl šių priežasčių svarbu jį patikėti žmonėms, kurie išmano savo darbą. Mūsų darbuotojai yra savo srities profesionalai turintys visus reikalingus atestatus bei galintys darbus atlikti nepriekaištingai.
  • Patikimumą. Kvalifikuota įrenginių priežiūra, tinkamas valdymo sistemų sureguliavimas ar tinkamas įrangos sumontavimas užtikrina ilgą ir efektyvų katilinės įrenginių tarnavimo laiką, bei iki minimumo sumažintą gamybos prastovų kiekį atsirandantį dėl garo tiekimo sutrikimo. Pasirinkus mus, finansiškai brangiai kainuojančių avarinių situacijų riziką sumažinsite iki minimumo.
  • Žinias ir patirtį. Vykdant katilų ir katilinės įrenginių priežiūrą, remontą bei techninį aptarnavimą, būtinos specialios žinios, įgūdžiai bei patirtis. Dirbdami šioje srityje nuolat skatiname inžinierių tobulėjimą, vykdome neatsiejamus specialistų kvalifikacijos kėlimo mokymus.
  • Operatyvumą. Neretai pasitaiko katilinėje sumontuotos įrangos gedimų, kuriuos svarbu operatyviai pašalinti. Mūsų šiluminės, automatikos, chemijos inžinerijos specialistai, pasitelkę visas savo žinias bei įgūdžius, užtikrina, kad visi gedimai būtų pašalinti per trumpiausią laiką, bet kuriuo paros metu.
  • Skubų atsarginių detalių tiekimą. Suprasdami svarbą, operatyviai galime pašalinti gedimus, ar pakeisti nepatikimai veikiančią įrangą, mes nuolat glaudžiai bendradarbiaujame su įrangos gamintojais, tokiu būdu užtikriname plataus asortimento atsarginių detalių sandėliavimą ir skubų jų pristatymą.
Katilinė – potencialiai pavojingas statinys, kuriame montuojamos sudėtingos šilumos generavimo sistemos, procesų valdymo bei reguliavimo įranga. Vykdant katilinės objekto sistemų montavimo darbus būtinos specialios žinios, kurias gali užtikrinti tik profesionalūs darbuotojai, įgalioti įrangos gamyklų-gamintojų, apmokyti ir sertifikuoti, turintys specialias žinias tinkamam darbų atlikimui.
Montuojant atskiras katilinių sistemas yra svarbu užtikrinti, kad visi komponentai būtų ne tik sumontuoti pagal visus keliamus reikalavimus, bet ir tiksliai sureguliuoti, kad sistema galėtų dirbti be jokių trikdžių, įvairiais darbo režimais.

Planinis katilinių aptarnavimas ir priežiūra:
 Paslauga atliekama reguliariai, sutartą kiekį per metus, pasirašius ilgalaikio aptarnavimo sutartį;

Techninė pagalba klientui:
mūsų inžinieriai konsultuoja ir tiekia rekomendacija telefonu, pataria dėl įrangos naudojimo bei priežiūros.