Džiaugiamės matydami, kad vis daugiau žmonių Lietuvoje pasitiki Templari Kita šilumos siurbliais. Šie šilumos siurbliai oras – vanduo, net ir šalčiausia žiemą dirba be elektrinių tenų pagalbos. Jie gali patenkinti mažų gyvenamųjų namų ir nedaug energijos naudojančių pastatų poreikius. Galima įsigyti „Monoblock“ ir „Split“ variantus su vienfaziu arba trifaziu maitinimo šaltiniu.

Svarbiausi dalykai, kuriuos reikėtų įsivertinti prieš pradedant visus darbus ir kurie turi įtakos sistemos oras vanduo įrengimo kainai bei atsipirkimui yra šie:

1. Svarbu tinkamai atlikti parengiamuosius darbus, tokius kaip pastato šilumos praradimų analizė, būtinų veiksmų jų sumažinimui įgyvendinimas, optimalių komplektacijų parinkimas, atitinkantis visus šilumos, karšto vandens ir vėdinimo poreikius;
2. Tinkamiausios įrangos parinkimas, leidžiantis maksimaliai sumažinti eksploatacines išlaidas. Tai yra įgyvendinama lankstaus komplektavimo modulinės šilumos siurblių įrangos dėka, kas leidžia parinkti komponentus, tinkančius bet kokiems poreikiams.
3. Aukštas automatizacijos lygis. Jo dėka sistema gali itin tiksliai reaguoti į bet kuriuos pokyčius ir reaguoti, tiekiant reikiamą šilumos, karšto vandens ar vėdinimo kiekį bei išnaudoti minimaliai energijos reikalingos veiklai.
4. Griežti reikalavimai minimalioms energijos sąnaudoms. Aukštos kokybės įrangos montavimas leidžia užtikrinti aukštesnį naudingumą, ilgalaikį ir patikimą naudojimą bei sumažinti elektros energijos sąnaudas.