Dujinis šildymas vis dar išlieka tarp populiariausių būdų apšildyti patalpas, tiek tarp privačių gyventojų namuose, tiek ir pramoniniuose objektuose. Nors dėl gana aukštų saugumo reikalavimų ir būtinos įrangos tinkamam sistemos veikimui dujinio šildymo įrengimo kaina gali būti kiek aukštesnė, nei kitų sprendimų, tačiau ilgainiui šios investicijos atsiperka.  Taip pat toks šildymo būdas pasižymi ir keliais neabejotinais pranašumais:

  • Dujinių katilų priežiūra ir eksploatacija nėra sudėtinga;
  • Sistemos pasižymi aukštu naudingumo koeficientu, kuriuo pakanka tiek patalpų šildymui, tiek ir karšto vandens paruošimui vandentiekio sistemai;
  • Dujinis šildymas lengvai automatizuojamas, kas gerokai palengvina naudotojų darbą;
  • Šiuolaikiniai dujiniai katilai yra ganėtinai ekologiški, išmetantys į aplinką palyginus nedaug degimo produktų.

Užsakius pas mus dujinio šildymo sistemos įrengimą, mes suteiksime visas reikiamas paslaugas nuo projekto paruošimo bei įrangos parinkimo ir montavimo, iki atliktų darbų patikrinimo ir garantinio aptarnavimo. Viso sprendimo užsakymas vienoje vietoje leidžia pagreitinti įrengimo darbus, minimizuoti galimas klaidas ir užkirsti kelią neatitikimams, kurie atsiranda dėl to, kad skirtingus projekto etapų darbus atlieka tarpusavyje nebendraujantys ir vieningo plano neturintys meistrai.

Mūsų įmonės patirtis dujinio šildymo srityje leidžia imtis net ir sudėtingiausių, nestandartinių projektų. Darbų atlikimą pradedame nuo tinkamai paruošto detalaus projekto ir kokybiškos, patikimos įrangos parinkimo. Patvirtinus darbų eigą ir pasirinkus komplektuojančias dalis bei prietaisus, atliekame sistemos montavimo darbus ir jos bandomąjį paleidimą bei patikrinimus. Darbams ir įrangai suteikiame garantiją, kurios galiojimo laiku visada esame pasiruošę atlikti bet kuriuos darbus, būtinus efektyviam sistemos darbui užtikrinti. Kiekvieno dujinio šildymo įrengimo kaina yra skaičiuojama atskirai, atsižvelgiant į užsakovų pageidavimus, projekto mastus, pasirinktą įrangą ir kitus svarbius veiksnius.